Forum 1 Gromada Wroc│awska Strona G│ˇwna 1 Gromada Wroc│awska

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

5 dzień za mna.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 1 Gromada Wroc│awska Strona G│ˇwna -> ZBIËRKA 21 pazdziernik 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Juukla
Do│▒czy│: 25 Sty 2014
Posty: 760
Przeczyta│: 0 tematˇw

Sk▒d: Finland

PostWys│any: Žro 7:53, 09 Kwi 2014    Temat postu: 5 dzie┼ä za mna.

2- monotonia!
[link widoczny dla zalogowanych]
a od czego masz t─ů blizne na przedramieniu.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

No i jeszcze pozostaje sprawa Glizdogona, w końcu ma dług w stosunku do Harrego. [link widoczny dla zalogowanych] masaz banka chinska+aktyw.fiz+zmodyfikowanie diety!
jeste┼Ťmy kapel─ů NIEPIJ─äC─ä!!! ,a czy to nie zazdrosc? ja tez 15 pojechalam z mama do studia i wszystko bylo cool wogole mi nie ropailo a tym barziej nie bolalo pozdroo dla dziewczynek z kolcami:* Od miesi─ůca problem pojawi┼é si─Ö zn├│w. witam wszystkich serdecznie.Tak bardzo sie ciesze ze przypadkiem wszedlem na te strone.U mnie problem dretwienia rak trwa od 5 lat!Zeby nie to forum to nadal myslalbym ze to przemeczenie albo rece w zlej pozycji,ale to przeciez niemozliwe zeby budzic sie w nocy ze 20 razy ze zdretwialymi rekoma.Nawet w ciagu dnia gdy jade na roweze lub przy komputerze uzywam myszki dzieje sie to samo.Czasami ustepuje i przez jakis czas mam spokuj i gdy sie ciesze ze juz dretwienie chyba nie wroci to po paru dniach wraca z powrotem.Nie wiem jaka moze byc przyczyna u mnie czy to nadwyrezenie rak czy moze cos innego bo jesli mialbym to tz. [link widoczny dla zalogowanych]
DO TEGO PRZESTA┼âCIE U┼╗YWA─ć SZAMPON├ôW KUPOWANYCH W ZWYK┼üYCH SKLEPACH. mo┼╝e kogo┼Ť polecacie? Angelowa dziekuje Nie sztuk─ů jest zrobienie wielu bada┼ä ale od bada┼ä nikt nie poczuje si─Ö lepiej.Mia┼éam to ju┼╝ kiedy┼Ť bra┼éam magnez ale nie wiem po czym przes┼éo.Teraz mam to zn├│w i napisz─Ö co pomog┼éo jak zauwa┼╝─Ö popraw─Ö.Pozdrawiam mi sie zdecydowanie bnardziej podoba anka mucha, raz, ze to dziewczyna z charakterem, a nie tak jak cichopkowa, grzeczna milutka, s┼éodzutka-niedobrze mi sie robi jak na nia patrze. po prostu ostatniego dnia lekko zje┼Ť─ç, jakies owoce czy zupa. witam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ale:
4 tabletki już nie wziełam i jest trochę lepiej.
Mamy oko┼éo 200 metr├│w kwadratowych sk├│ry wewn─Ötrznej, ┼Ťluz├│wek!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A co najwazniejsze,nie oceniaj ludzi pochopnie,najpierw poznaj ich troche.
[link widoczny dla zalogowanych]

wyci─Öto mi 15 cm piszczlela, zalo┼╝ona aparat llizarowa w pa┼╝dzierniku 2006,..
[link widoczny dla zalogowanych]
Szuan - mam powody my┼Ťle─ç ze napewno waga Ci spad┼éa ....
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Dzi─Ökuj─Ö Oxygen i Tobie AlaD r├│wnie┼╝ za rady i pr├│b─Ö pomocy.
Noga he wiem ze zurek kusil ale jesli chcesz byc na low carb to musisz byc konsekwentna bo Twoj organizm zacznie glupiec jak bedziesz z wegli przeskakiwala na tluszcze.Zreszta pozniej zajmuje 2 dni zeby znowu wejsc w ketoze wiec chyba nie warto
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Cichopek przypomina tak─ů s┼éodziutk─ů laleczk─Ö cho─ç nie powiem nie jest brzydka ale mnie sie taki typ urody nie podoba

Ale to malo wazne. [link widoczny dla zalogowanych] Zamrozi┼éa mi to dzikie mi─Ösko i przypisa┼éa azotan srebra, kt├│rym mia┼éam przy┼╝ega─ç nowo wyros┼é─ů tkank─Ö tj.
sama probuje sie pozbyc czarnego spodu . Jak dobrze, ┼╝e mam w kom├│rce internet i zawsze w trudnej chwili b─Öd─Ö mog┼éa tutaj wej┼Ť─ç i poprosi─ç o wsparcie do Te┼╝ szukam, no to sie zgadza, ale na desperata kiedys dawno poznalam takiego goscia, na pierwszy rzut oka bez zarzutu, a do dzisiaj na samo wspomnienie, mi sie nie dobrze robi. A dzi┼Ť 100.5. Jakie sa najwieksze nie wiem. [link widoczny dla zalogowanych]
pachy 250-300 wystarczy popatrze─ç na wahania wagi stosuj─ůcego t─Ö diet─Ö Aleksandra Kwa┼Ťniewskiego. Pozdrawiam Domelek, Od ponad 10 lat nie rozbieram sie na plazy, nie chodze na basen, jest to dla mnie krepujace, blizny zawsze przykuwaja uwage. W grudniu wybieram sie do neurologa...powoli trac─Ö nadzieje. wlewam ten mix do cieplej wody a nastepnie za pomoc─ů satej firanki maczanej w owym specyfiku czyszcz─Ö nasz dywanik .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Artroskopia Ci─Ö czeka.
8.Czy wspomagacie si─Ö w komisie cz─Ö┼Ťci─ů rzeczy nowych?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

morda jak murzy┼äska rze┼╝ba,wychowa┼éa j─ů stara babka ┼╝yd├│wka.
[link widoczny dla zalogowanych]
zaraz ide na rowerek he
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
I ciekawostki o moim Turku- po wielu miesi─ůcach zacz─ů┼é si─Ö odzywa─ç i I love you, kiss you, miss you etc.Zapytany o szczeg├│┼é w postaci ┼╝ony - opowiedzia┼é mi histori─Ö, jak to rodzina zmusi┼éa go do ma┼é┼╝e┼ästwa, gro┼╝─ůc odci─Öciem ┼Ťrodk├│w na edukacj─Ö itd., itd.

Smaruje contratubexem o podono jest lepszy, ale ciut drozszy i kosztuje oko┼éo 30 z┼éotych. [link widoczny dla zalogowanych] to k─ůtnik
Niestety ka┼╝dy chce zarobi─ç i sie nie narobi─ç....to swoja drog─ů No sorki, sama mam dziecko i kole┼╝anki po porodach i jako┼Ť ┼╝adnej nie zosta┼é biust gigant... jakby przysz┼éo mi teraz rodzi─ç to bym chyba nie dala rady.. Kukullska to taki wyp┼éoch si─Ö zrobi─ç.... ohh ta nowa kafeteria... [link widoczny dla zalogowanych]
Zjad┼éam 1200kcal i pojezdzi┼éam na rowerku teraz mam dla nich mniej czasu ale du┼╝o bardziej mnie ten czas cieszy, mo┼╝emy robi─ç r├│┼╝ne ciekawe rzeczy, a nie tylko w k├│┼éko ten spacer z w├│zkiem... Po raz pierwszy b─Öd─Ö g┼éodowa┼éa, chcia┼éam g┼éodowa─ç 10 dni, ale teraz si─Ö zastanawiam, czy to nie jest rzucanie si─Ö z motyk─ů na s┼éo┼äce, boj─Ö si─Ö efektu jojo ju┼╝ to kilka razy przerabia┼éam, ale bardzo chc─Ö si─Ö oczy┼Ťci─ç i przy okazji schudn─ů─ç, ortopeda kaza┼é mi schudn─ů─ç oko┼éo 12 kg. po pierwsze- zauwazylam ze duzo osob tutaj myli turkow z arabami i kurdami. W restauracji tlum ludzi a ja krzycze na caly glos ze rodze i zeby po meza zadzwonili. Chc─Ö wr├│ci─ç do swojego naturalnego koloru,albo uzyska─ç jaki┼Ť jasny br─ůz. Ale pytanie co b─Ödzie jak odstawie?
, jak juz pisalam 4-go dnia na tej diecie jest -3 kg , ale na tej diecie, a nie tylko zupie.
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie mowiac o rodzinie w polsce ktora nie bedzie wiedziala jak cie szukac.
dla wszystkich, kt├│re zastanawiaj─ů si─Ö nad kupnem orbitreka polecam firm─Ö christopeit, mam orbiego tej formy i jestem zadowolona
[link widoczny dla zalogowanych]

jak rowniez wspolne wyjazdy z rodzinami.
[link widoczny dla zalogowanych]
wielkie dzieki zdecydowanie wole kobirty, u faceta nie bylam i nie mam zamiaru nigdy isc
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja zrobiłam test dzień czy dwa dni po tym jak miałam dostać okres i wyszedł dodatni mimo, że robiłam w południe, nie na czczo i na dodatek troche poprawiałam bo wziełam za mało moczu.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Porodu nawet po prostu chcę żeby malutka była cała i zdrowa z nami! [link widoczny dla zalogowanych] Trzymam za siebie kciuki i za inne urzytkowniczki rowerka
samobojca, w kazdym badz razie cos pewnie jeszcze z tym bedzie. nie przejmuj siem!! Pytanie: Ehhh i nie mog─Ö o niczym innym my┼Ťle─ç. polecam zamiast g┼éod├│wki... [link widoczny dla zalogowanych]
nie zaszkodzi bra─ç magnez i potas . nikt nie m├│wi┼é, ┼╝e b─Ödzie lekko, generalnie c**jnia jest wsz─Ödzie ... pobi┼é mnie ostatni ch┼éopak i mam teraz blizne na czole smaruje j─ů contractubex-em i si─Ö zmniejsza tylko robie to 6 razy dziennie albo i cz─Ö┼Ťciej laserowo te┼╝ mo┼╝na dobry dr.jest w katowicech Wielgus ide do niego w lutym to napisze jaki efekt .powodzenia w leczeniu waszych.Zrobi┼éam sobie grzywke w sumie teraz s─ů modne Pani Monika doskonale zna si─Ö na fryzjerstwie. tak sie lecze z niej...staram sie,juz nawet obserwowa┼éam innego,jak dzielnie taszczy┼é kawa┼éki recznika kuchennego,jaki jest silny,myslacy.... a nie po 140 zl jak chca przewaznie, a firmowym zakladem nawet nie sa. by┼éo mi niedobrze jak patrzy┼éam na jedzenie.
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie mam ochoty na spory i udowadnianie swoich racji.
dopiero teraz robisz matur─Ö ???
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Spr├│buj w KHC na Urz─Ödniczej:
systematycznym jedzeniem w opowiednich porach takze mozna wspommoz metabolizm - tzn organizm nie boi sie ze nagle zabraknie mu w ktoryms momencie pozywienia i nie broni zaciekle tluszczu na trudniejsze chwile...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta│ pochwalony 0 razy
Powrˇt do gˇry
Zobacz profil autora
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 1 Gromada Wroc│awska Strona G│ˇwna -> ZBIËRKA 21 pazdziernik 2006 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo┐esz pisaŠ nowe tematy
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

fora.pl - za│ˇ┐ w│asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin